شرکت شمس صنعت کارون با توجه به تجربیات خود و داشتن نیروهای متخصص و فوق تخصصی در زمینه ریخته گری انواع قطعات و آلیاژهای خاص، اینک آمادگی خود را جهت تامین کلیه قطعات ریخته گری اعلام می دارد. این شرکت توانسته با گردآوری بیش از ۱۵ ریخته گر با ظرفیت های متفاوت (از وزن ۲ کیلوگرم تا ۳۰ تن) با متنوع ترین آلیاژها کار خود را ادامه دهد.

  • فولاد فنر، ابزار – ساده کربنی – سردکار ، گرم¬کار، فولادهای mo40, ck45, GS45, GS52, GS60
  • فولادوالو – زنگ نزن – فولاد نسوز
  • ۱.۷۱۳۱-۱.۶۵۸۲-۱.۶۵۸۰-۱.۱۱۹۱-۱.۷۲۲۵ – ۴۱۱۰

تنوع محصولات این شرکت از ۲ کیلوگرم تا ۳۰ تن می باشد.

ضمنا این شرکت توانسته در خصوص تامین متریال مورد نیاز صنایع بزرگ کشور که به دلیل تحریم ها در بازار موجود نمی باشد اقدام نماید. بدیهی است در این فرآیند تغییر متریال با نشخصات مشابه نیز مورد توجه متخصصین این شرکت قرار می گیرد.
باتوجه به اینکه ریخته گری فرآیندی بسیار پر ریسک و پیچیده می باشد و عوامل متعددی بر آن تاثیرگذار است، صرفا با تجربه و علم می توان رفتار ذوب و شکل قطعه را کنترل نمود، فلذا بهتر است این فرآیند زیر نظر متخصصین امر صورت گیرد. این شرکت با در اختیار داشتن افراد متخصص و صاحب علم و تجربه یکی از بهترین گزینه های انتخاب می باشد.

شرکت شمس صنعت کارون آمادگی خود را جهت اخذ سفارشات ریخته گری بصورت تناژ بالا و یا قطعات با تعداد زیاد و وزن کم را اعلام می دارد. خدمات ریخته گری در شرکت شمس صنعت کارون بصورت تضمینی تا حصول نتیجه و رضایت کارفرمایان محترم دنبال می گردد.